+420 602 120 977

Služby

malování pokojů

Malování pokojů pro nás nezačíná až ve chvíli, kdy začneme natírat stěny. Náš kompletní servis zahrnuje již vystěhování nábytku či jeho případně pokrytí igelity. Z našich zkušeností dobře víme, že právě složité přípravy často zákazníky odrazují od rozhodnutí nechat si vymalovat byt. Zakládáme si na tom, že v momentu ukončení prací vypadá Váš byt přesně jako na začátku. Zajištění úklidu po malování pokojů bereme jako samozřejmost.

 

tapetování

Tapetování je činnost, která vyžaduje pečlivost a přesnost. Je třeba vybrat správně lepidlo a udržovat v každé fázi tapetování naprostou čistotu. Lepidla určená k tapetování jsou obvykle velmi silná. Stačí tedy jen malá nepozornost a tapety se slepí dohromady.

Pokud však využijte našich služeb, nic takového Vás nečeká. Podíleli jsme se na vytapetování desítek místností a rádi naše zkušenosti uplatníme ve Váš prospěch. Zajistíme materiál, a to včetně samotných tapet, kvalitní lepidlo a veškeré potřebné nástroje.

Pojďme společně změnit Vaše bydlení k lepšímu!

kompletní úklid

Mnoho společností podnikajících v oboru tapetování a malování pokojů se domnívá, že úklid se jich netýká. My takové uvažování považujeme za jeden velký omyl. Jsme přesvědčeni, že profesionální malíř i tapetář je zodpovědný právě i za následný úklid. Barvy i lepidla rychle přisychají k podlaze a už jen za několik málo minut se obtížně odstraňují. Zákazník by měl za své peníze dostat kvalitní servis a ten podle našich představ zahrnuje rovněž kompletní úklid.

čištění parket koberců

Máme k dispozici moderní techniku na čištění parket a koberců. Pravidelné luxování dokáže odstranit viditelnou špínu na povrchu. Pouze speciální přípravky a mycí stroje však odstraní veškeré roztoče a nečistoty skrývající se pod povrchem. Možná budete překvapeni, jak po takové proceduře může i starší koberec a parkety vypadat jako nové. Používáme přírodní přípravky, které nijak nepoškozují zdraví ani materiál. Rádi poradíme i s následnou údržbou a péčí o jakýkoli povrch, abyste nemuseli koberec ani parkety příliš často měnit.

štukování

Zajišťujeme štukování zdí i stropu, které prodlužuje trvanlivost malby. Štukování by se mělo provádět jednou za čas i před tapetováním. Napraví se drobné nerovnosti na zdech a zároveň se zkvalitní samotné lepení tapet. Štukování se často opomíjí a podle toho to bohužel v některých bytech vypadá. Na staré tapety se vždy pouze nalepí další vrstva tapet a tím práce končí. Tento způsob tapetování považujeme za velmi nešťastný. Štukování samozřejmě představuje další náklady. Konečný výsledek je však znát na první pohled.

Proč s námi

  • kompletní servis od A - Z
  • zázemí velké firmy
  • dlouholeté zkušenosti
  • plníme dohodnuté termíny
  • seriózní jednání

Kontaktujte nás

kod